• "Równe szanse"

Tablety graficzne do pracy zdalnej dla nauczycieli

Nauczyciele Naszej Szkoły otrzymali do pracy zdalnej tablety graficzne w ramach projektu unijnego "Równe Szanse". Nasza Szkoła została wyposażona w 10 tabletów, dzięki którym w nowoczesny sposób nauczyciel może prowadzić zajęcia z uczniami na odległość.

Wycieczka do Warszawy w ramach projektu unijnego "Równe Szanse"

Pod koniec września 2020 r. grupa 14 uczniów z klasy VII uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Warszawy, sfinansowanej z projektu unijnego "Równe Szanse". Uczniowie zwiedzili Warszawę: Pałac Królewski, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik oraz Łazienki Warszawskie.

Wycieczka klasy II i III do Szlaku Ginących Zawodów z Projektu Unijnego "Równe Szanse"

Uczniowie klasy II i III wraz z wychowawcami zwiedzili Kudowski Szlak Ginących Zawodów. Oglądali pokaz toczenia naczyń glinianych, wypieku chleba. Spedzili czas w mini-zoo oraz oglądali pokaz kowalstwa. Na koniec wszyscy spróbowali tradycyjnie wypiekanego chleba. Wyjazd był sfinansowany z Projektu Unijnego "Równe Szanse - Wsparcie w zakresie wyrównywania dysproporcji edukacyjnych i rozwijania uzdolnień".

Zajęcia TIK animacji poklatkowej sfinansowane z projektu unijnego "Równe Szanse"

Zabawy edukacyjne LIG MISTRZÓW w Krzyżowej z projektu unijnego "Równe Szanse"

Wycieczka z projektu "Równe szanse" do Hydropolis, Ogrodu Botanicznego i Politechniki Wrocławskiej