• Samorząd Uczniowski

Loteria pluszakowa Samorządu Szkolnego

Dzień Postaci z Bajek

4 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Postaci z Bajek i z tej okazji uczniowie z klas I - VIII przebrali się za swoją ulubioną postać z bajki. Na szkolnych korytarzach panowała fantastyczna, a wręcz bajkowa atmosfera. Podczas szkolnych przerw dzieci były inicjatorami wielu bajkowych zabaw i z wielkim zaangażowaniem wchodziły w role swoich ulubionych postaci. Organizatorem tego dnia był Samorząd Uczniowski.

Dzień bez plecaka

Wybory do Samorządu Szkolnego 2022/2023

Loteria fantowa Samorządu Szkolnego

16 marca 2022 r. Samorząd Szkolny zorganizował loterię fantową dla całej społeczności szkolnej. Udało się zebrać 470 zł, które zostaną przeznczone na organizację kącika wypoczynku na szkolnym korytarzu. Gratulujemy pomysłu opiekunowi Samorządu Szkolnego - Pani Marzenie Kołtun.

Wybory do Samorządu Szkolnego

Jak co roku, również i tego września w Naszej Szkole odbyły się Wybory do Samorządu Szkolnego. Opiekun Samorządu Pani Marzena Kołtun zorganizowała prawdziwy lokal wyborczy, tak aby podnieść wagę powszechnych i demokratycznych wyborów do Samorządu Szkolnego. Głosowanie poprzedziła kampania wyborcza kandydatów. Gratulujemy zwycięzcą, którzy otrzymali największy mandat zaufania społeczności szkolnej: Marysi Czerniachowicz - Przewodniczącej, Aleksandrze Maszczak - Zastępcy oraz Mateuszowi Mioduskiemu - Sekretarzowi.

Dzień języka ojczystego

Dzięki inicjatywie Samorządu Szkolnego obchodziliśmy DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO. Uczniowie przygotowali prezentację, która została przesłana do każdego dziecka na Librusie oraz wykonano ciekawą tablicę informacyjną. Samorządowi Szkolnemu gratulujemy inicjatywy :-)

ROK SZKOLNY 2019/2020

Przewodniczący: KEVIN KANDZIA

Zastępcy: KAROLINA BARDADYN
                         LAURA WODEJKO

Sekretarz: SEBASTIAN MARNIK

Opiekun:
          Pani KATARZYNA DRĄG

ROK SZKOLNY 2018/2019

SKŁAD SAMORZĄDU SZKOLNEGO:
          Przewodnicząca - Wiktoria Kopciał
          Z-ca - Filip Krzyśkowiak
          Sekretarz - Martyna Sulikowska

OPIEKUN SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Pani Katarzyna Drąg

Wybory do Samorządu Uczniowskiego wrzesień 2019 r.