• Dzień Strażaka

• Nasi najmłodsi pamiętali o podziękowaniu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Kłodzkim. Uczniowie przygotowali prezent - rysunki zebrane w formie albumu. W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym strażakom za ich pomoc, odwagę i ratowanie życia ludzkiego. Dziękujemy!

• Laureaci konkursu "zDolny Ślązak"

• Ogromnie jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zdobyli tytuł Laureata w prestiżowym konkursie "zDolny Ślązak". Franiszek Biel oraz Jakub Budziszyn okazali się "najlepsi z najlepszych" w kategorii języka angielskiego. Uczniowie uczestniczyli w pięknej gali rozdania złotych medali w auli Uniwesytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy również nauczycielowi języka angielskiego - Pani Wiesławie Davies oraz rodzicom.

• Szkolny ogródek warzywny

• Uczniowie klasy IV wraz z nauczycielem przyrody - Panią Jadwigą Żyła założyli szkolny ogródek warzywny. Nasz ogródek został wykonany w stylu skandynawskim w skrzynce przygotowanej przez Pana Grzegorza Żyłę. Do wykonania ogórdka użyto samych ekologicznych materiałów. Najwspanialsze jest to, że rosną w nim warzywa! Sami zobaczcie.

• Mistrzostwa Kudowy-Zdroju i Lewina Kłodzkiego w grach i zabawach

• Nasi najmłodsi uczniowie z klasy II i III brali udział w corocznych zawodach sportowych w grach i zabawach. Ogramnie się cieszymy, że obie klasy zajęły I miejsca w swoich kategoriach. Serdecznie gratulujemy drużynom oraz nauczycielom wychowania fizycznego w klasach młodszych: Pani Teresie Lichwie-Nowak oraz Pani Jadwidze Żyła.

• Konkurs recytatorski "Wiersze i my"

• Dnia 23 maja 2022 r. odbył się kolejny Konkurs Recytatorski „Wiersze i my”. Udział w nim brali uczniowie klas I – III. Tematem przewodnim była „Twórczość dziecięca” wybranego autora. Do konkursu zgłosiło się 14 chętnych uczniów. W tym roku do jury poprosiliśmy dyrektora Centrum Kultury Pana Jana Bałchana. Nagrody, za które serdecznie dziękujemy, zasponsorowała Pani Justyna Szełęga. Były to oczywiście książki. Zwycięzcą został Kacper Krupa z klasy III, drugie miejsca zajęli Tomasz Marnik z kl. III i Erwin Uchwał z kl. II, trzecie miejsca zajęli Nadia Lib z kl. III i Maja Błaszczyńska z kl. II. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy za odwagę, otwartość i miłość do poezji. Jadwiga Żyła.

• Uroczyste wręczenie nagród w konkursie na "Kartkę Wielkanocną"

• 5 maja 2022 r. w naszej szkole uroczyście rozdano nagrody w konkursie na "Kartkę Wielkanocną". Konkurs organizował Samorząd Szkolny. Gratulujemy wszystkim zwycięzcą! Wykonane przez uczniów kartki trafiły do przyjaciół naszej szkoły, którzy wspomagają nas każdego dnia.