• Sukces uczniów na konkursie językowym

• Uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w Międzygminnym konkursie "Potyczki językowe" w Bożkowie. Ogromnie się cieszymy, że zdobyli same czołowe miejsca:

- język angielski I miejsce Jakub Budziszyn, II miejsce Franciszek Biel

- język niemiecki I miejsce Carmen Pollmann

Gratulujemy !!!

• Sukces Leny Bodo

• Ogromnie się cieszymy z sukcesu Lenki Bodo, uczennicy klasy II, która w IX Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym "Mistrz Kaligrafii" zdobyła I miejsce!

Gratulujemy Lence, rodzicom, oraz wychowawczyni Jadwidze Żyła.

• Projekt I - Teatr dla szkół

• Nasza szkoła uczestniczyła przez cały miniony rok szkolny w projekcie edukacji kulturalnej "I - Teatr dla szkół". Dzięki temu nasze dzieci mogły oglądać przedstawienia teatralne on-line, które w czasie rzeczywistym odbywały się w różnych teatrach w Polsce. Cieszymy się, że kultura wysoka mogła być na wyciągnięcie ręki.

• Dzień sportu klas I - III

• 20 czerwca odbył się w naszej szkole II Dzień Sportu klas I-III. Nauczycielki przygotowały mnóstwo konkurencji sportowo-zręcznościowych. Celem spotkania była dobra zabawa, wspólne spędzenie czasu, a przede wszystkim krzewienie kultury sportowej i sprawności fizycznej. Rywalizacja przebiegła w trzech grupach (czerwonej, żółtej i niebieskiej). W tym dniu nie było ani wygranych, ani przegranych.

• Szkolny Dzień Rodziny

• Dzień Rodziny, to święto mam, ojców i dzieci. W tym roku wychowawczyni klasy II zaprosiła wszystkich na wspólne spotkanie do klasy. Dzieci razem z rodzicami uczestniczyły w zabawie integracyjnej pt. „Ćwierćland”. Najpierw wysłuchali treści bajki, a następnie przystąpili do tworzenia kolorowego państwa z hymnem, okrzykiem, oznaczeniem mieszkańców w swoim kolorze, ubiorem. Zabawa była pasjonująca, pełna ciekawych pomysłów. Na koniec wszyscy zjedliśmy przyniesione słodkości, a dzieci wręczyły rodzicom listy z życzeniami.

• Projekt "Z kulturą mi do twarzy"

• W minionym roku szkolnym uczniowie klas I - III realizowali projekt edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy". Koordynatorem projektu była Pani Renata Krupa, a zaangażowanie naszych dzieci było ogromne.